Pocket Option'ın müşteri destek hizmeti, size, müşteriye ellerinden gelen en iyi desteği vermek için 7/24 çalışır. Sadece bazen, ancak sorular ortaya çıkar ve bunun için sorunu çözmeye yardımcı olacak kaliteli desteğe ihtiyacınız vardır.

Küresel varlığımız

Pocket Option'da, küresel olarak sahip olduğumuz varlığımızla gurur duyuyoruz. Sadece Türkiye'de değil, Güney Afrika'da da en iyi ticaret platformu olarak varlığımızı kısa, görünür ve pratik tutuyoruz.

Destek ekibimiz

Müşteri desteğinden teknik desteğe kadar ekiplerimiz, kullanıcıların mümkün olan en iyi hizmeti almalarını sağlamak için haftanın 7 günü, günün 24 saati çalışmaktadır.

İletişim

Müşteri destek ekibimiz, Pocket Option hesabınızla ilgili bir sorunuz olduğunda sizinle her zaman iletişime geçebilir. Bir destek e-postamız var ve hızlı bir kripto para birimi değişimi konusunda yardımcı oluyoruz. Pocket Option, müşterilerine kripto para birimi satın almak ve satmak için tamamen lisanslıdır.

Destek ekibi çalışma saatleri

Destek ekibimiz, hem bizim hem de sizin açınızdan sorunsuz bir seyir sağlamak için haftanın yedi günü çalışmaktadır. Bu da müşterilerimizin haftanın her günü ve hafta sonları işlem yapabilmesini mümkün kılıyor.

Türkiye ofisi

Türkiye'deki ofisimiz gibi bölgenizdeki bölgesel ofislere liderlik etme seçeneklerimiz var. Türkiye'de Pocket Option ticareti tamamen yasaldır ve bu nedenle kripto para ticaretine karşı herhangi bir yasak yoktur.