Borsa, hızlı para kazanmak için harika bir yerdir. Ancak yeni başlayanlar için çok zor da olabilir. İşlem yapmak için iyi bir hisse senedi bulmak, işlem yapmaya değer bir şey bulmadan önce yüzlerce sitede saatlerce araştırma ve gezinme gerektirebilir.

Pocket Option log in, dünya piyasalarında işlem yapmak için basit, düşük riskli bir yol sunan bir ikili opsiyon ticaret platformudur. Sistemleri, profesyonel tüccarlar için yeterince güçlü olmakla birlikte kolay ve acemi dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Sorularınızı sohbet veya e-posta yoluyla hızlı bir şekilde yanıtlamaktan gurur duyuyorlar ve size her konuda yardımcı olabilecek 7/24 müşteri destek ekibine sahipler.

Pocket Option web sitesi, kullanıcıların bahislerini oynamalarını sağlayan güvenli ve kullanıcı dostu bir platform sağlar. Ticaretle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, derinlemesine cevaplarla size yardımcı olmaya isteklidirler.

Pocket Option uzun yıllardır oyunun zirvesinde ve diğerleri düştüğünde hala burada olacak. Yani, platform güvenlidir ve üzerinde işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Pocket Option Kişisel Alanına Nasıl Kaydolunur?

Aşağıda verilen adımları izlemeniz gerekir:

  1. https://www.pocketoption.com/register/ adresine gidin
  2. Ekranınızın Sağ Üst Köşesindeki 'Pocket Option Oturum Aç' düğmesine tıklayın. Sizi başka bir sayfaya yönlendirecek ve burada şifrenizi ayarlamanız istenecektir.
  3. Geçerli bir e-posta adresi girin, yeni bir şifre oluşturun ve bu sayfanın altındaki 'Pocket Option Sign In' seçeneğine tıklayın. Bu sayfada dilinizi seçmeniz gerekir. Tamamladıktan sonra DEVAM düğmesine tıklayın.
  4. Sayfa 2'de, 'Ülke, Doğum Tarihi' ve adınız, adresiniz ve telefon numaranız dahil olmak üzere bazı zorunlu verileri forma girmeniz istenecektir (gerekli bilgiler ilk boşluğa girilmelidir, geri kalan bilgiler boş bırakılabilir). Her şey doldurulduktan sonra, en alttaki DEVAM düğmesine tıklayın.
  5. Bu sayfada Ülke ve Numara gibi bilgilerinizi girin, diğer bilgileri boş bırakabilirsiniz. Ardından bu sayfanın altındaki DEVAM'a tıklayın.

Son olarak, hesabınız oluşturulacak ve bir onay mesajı ile kullanıcı kimliğinizi gösteren bir bağlantı alacaksınız.

Cep Seçeneği kaydı

Kullanıcının Pocket Option'ın resmi web sitesi olan Pocketoption.com'u ziyaret etmesi ve ekranın sağ üst köşesinde bulunan "kayıt ol" düğmesine tıklaması gerekir. Tıkladığınızda, e-posta adresiniz, kullanıcı adınız, şifreniz gibi ayrıntıları içeren bir kayıt formu görünecektir.

Pocket Option'ın ana sayfasına kaydolduktan sonra Pocket Option'da oturum açabilirsiniz. Bunu yapmak için, ekranın sağ üst köşesinde bir "Kayıt Ol" düğmesi arayın. Üzerine tıkladığınızda, yeni bir kayıt formu görünecektir. İşiniz bittiğinde, oturum açma bilgilerinizi kullanarak Pocket Option'da oturum açmak için "oturum aç" düğmesine tıklayın.

Pocket Option Kişisel Alanında bir ticaret hesabı nasıl oluşturulur?

Pocket Option içinde bir ticaret hesabı oluşturmak için, ekranın sol üst köşesinde bulunan "Giriş Yap" düğmesine gitmeniz gerekir.

Oturum açmak için oturum açma kimlik bilgilerinizi girmeniz ve "Oturum Aç" düğmesine tıklamanız gerekir. "Pocket Option oturum aç" düğmesine tıkladığınızda, bir oturum açma formu görünecektir. Bilgilerinizi buraya girin ve "Giriş" butonuna tıklayın. Daha sonra, bekleyen para çekme işlemleri için "Hesabım" sekmesini kontrol edin. Para çekme işlemi yoksa giriş işleminize devam edebilirsiniz.

Başlayın

Cep Seçeneğinde işlem yapmaya başlamak için, ekranın sağ üst köşesinde bulunan "İşlem Yap" düğmesine tıklamanız gerekir.

"İşlem Yap" düğmesine tıkladıktan sonra, işlem sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada varlık adı ve son kullanma süresi gibi ayrıntıları görebilirsiniz. Ardından, hangi varlıklarla işlem yapmak istediğinizi seçmek için piyasa fiyatı grafiğine tıklayın.

Ardından, farklı ayrıntıları doldurmanız gereken formu görebilirsiniz. Ayrıntılı olarak, yatırmak istediğiniz USD miktarını, hesabınızdaki fon sayısını ve stratejinizin numarasını girmeniz gerekir.

Bundan sonra, "İşlem Yap" düğmesine tıklayın ve ayrıntıları göndermeden önce "Kabul ediyorum" düğmesine tıklayarak hüküm ve koşulları okuduğunuzu onaylayın. Ardından ayrıntıları gönderin ve hesabınıza yatırarak onaylanmalarını bekleyin. Bundan sonra, sağlanan bağlantıyı kullanarak özel bir kodu tarayın ve artık işlem yapıyorsunuz.

Para yatırma işleminizi yaptıktan sonra, Pocket Option ticaret hesabınıza giriş yapın ve işleminizi yapın. Ardından, hesabınızda işlem yapmak istediğiniz menkul kıymetin veya emtianın tarihini, saatini ve hisse senedi sembolünü girmeniz gerekir.