Pocket Option brokeri hakkında

PocketOption'ın tanınması, müşterilere basit ve anlaşılır koşullar sunması ile açıklanmaktadır

Broker, stoklarında hem en popüler hem de egzotik döviz çiftlerini, yumuşakları (altın, petrol), büyük endeksleri ve Pfizer Inc, Apple, Tesla, Alibaba, McDonald's ve diğerleri gibi önde gelen küresel şirketlerin hisselerini içeren varlıklara sahiptir.

Broker ayrıca müşterilerine yardımcı olmak için sosyal ticaret, yarışmalar, turnuvalar ve çeşitli bonus programları gibi ek hizmetler de sunmaktadır.

Cep opsiyon brokeri 2017 yılında ikili opsiyon piyasasına girmiştir ve küresel holding Gembell Limited'e aittir. Sağlanan yüksek hizmet standartları ve uygun ticaret koşulları sayesinde, 2018'in sonunda 1 milyondan fazla kişi şirkete kaydoldu.

Sonraki yıllarda şirket gelişmeye devam etti. Müşteri sayısı katlanarak arttı ve 2019'un sonunda 10 milyonu aştı.

Bugün kazanmaya başlayın! Kaydolun!
Şirket şu anda dünya çapındaki müşterilerine hizmet vermekte ve 95'ten fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda ticaret cirosu 500.000.000 doları aşmaktadır.
Cep Seçeneği

Artıları ve Eksileri

Pocket Option brokerinin başarısı, rakiplere kıyasla çok sayıda avantajın varlığından kaynaklanmaktadır. Tüccarları tanımak farkı hemen görür ve daha iyi hizmet ve daha ilginç ticaret koşulları sunan bir komisyoncuyu tercih eder.

Evet, diğer şirketler gibi Pocket Option'ın da bazı dezavantajları var, ancak bunlar kullanıcılara sağlanan faydalarla tamamen dengeleniyor.

Başlıca güçlü ve zayıf yönler aşağıdaki tabloda sunulmuştur:

Pros Cons
Ticaret için 100'den fazla varlık Daha derin teknik analize izin vermeyen temel grafikler
Anında para yatırma ve hızlı para çekme işlemleri İşlemlerde sınırlı son kullanma süresi. Gelecekteki işlemler otuz dakikadan fazla sürmez.
Sosyal ticaret hizmeti, turnuvalar, promosyonlar ve bonuslar
Minimum işlem sadece 1 $ 'dır
Kayıt olmadan demo hesap açma
20'den fazla dil desteği
Kullanışlı ve basit ticaret terminali
Çok çeşitli para yatırma ve çekme yöntemleri
İyi ortaklık programı
Komisyonsuz para yatırma ve çekme
Minimum depozito sadece 1 $ ve minimum para çekme tutarı sadece 10 $ 'dır

Gördüğünüz gibi, Pocket Option, şirketin bazı eksikliklerini tamamen telafi eden etkileyici bir dizi avantaja sahiptir. Dahası, şirket çoğu rakibinin arka planına karşı daha avantajlı görünüyor.

Yeni başlayanlar, kayıt olmadan tek bir tıklamayla oluşturulabilen opsiyon ticareti demo hesabını açıkça beğeneceklerdir. Günümüzde birçok şirket bir demo sağlıyor, ancak yalnızca Pocket options kayıt olmadan bir opsiyon ticareti demo hesabına sahip.

KAYIT OL

Ücretler ve komisyonlar

Şirketin önemli avantajlarından biri, bir ticaret hesabını yenilerken komisyon ve ücretlerin tamamen olmamasıdır. Şirket, müşterilere bir ticaret hesabının yenilenmesiyle ilgili tüm masrafları telafi eder.

Böylece, ticaret başlamadan önce bile, müşteri önemli bir bonus alır, çünkü bazı ödeme sistemleri için komisyonlar önemli yüzdelere ulaşabilir.

Cep Seçeneği kaydı

Pocket Option, müşterilerine bir ticaret hesabı açmaları için basit ve hızlı bir yol sunar.

İstemci mevcut üç kayıt yönteminden birini kullanabilir:

Pocket Option kaydı için en uygun bulduğunuz bu yöntemlerden herhangi birini seçebilirsiniz.

Ayrıca, Pocket Option Uygulaması ile bir ticaret hesabı oluşturabilirsiniz. Pocket Option App indirmesi resmi web sitesinde ve en popüler mobil uygulama mağazalarında mevcuttur.

Ayrıca PC için Pocket Option indirebilirsiniz.

E-posta kullanarak kaydolmak için şunlara ihtiyacınız vardır:

Gelecekte, Pocket Option'ın size bir onay mektubu göndereceği e-postanıza gitmeniz gerekecektir. Hesabınızı etkinleştirmek için bu e-postadaki bağlantıya tıklayın.

İşte bu kadar, hesabınızı kaydetmeyi ve etkinleştirmeyi bitireceksiniz.

Facebook hesabı ile nasıl kayıt olunur:

Otomatik olarak Pocket Option platformuna yönlendirileceksiniz. Kayıt işlemi tamamlandı. Pocket Option'a giriş yapabilirsiniz.

Gmail hesabı ile nasıl kaydolunur:

Otomatik olarak Pocket Option platformuna yönlendirileceksiniz. Kayıt işlemi tamamlandı. Pocket Option'a giriş yapabilirsiniz.

KAYIT OL
Kayıt

Para yatırma ve çekme

Şirket 25'ten fazla farklı para yatırma ve çekme yöntemi sağladığı için bu, Pocket Option'ın bir başka gücüdür. Depozitoyu bir banka kartı, popüler ödeme hizmetleri (WebMoney, Perfect Money, Advcash ve diğerleri) ve tabii ki popüler kripto para birimleri (Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, vb., toplamda 15'ten fazla farklı kripto para cüzdanı) ile anında doldurabilirsiniz.

Pocket Option'dan para yatırma ve çekme
Ayrıca, şirket müşterilerine bir ticaret hesabını yenilemek için çeşitli bonuslar sunmaktadır.

Bir banka kartı kullanmayı planlıyorsanız, nominal bir kart seçmeniz daha iyi olur. Böylece hesabın sahibi olduğunuzu kolayca kanıtlayabilirsiniz. Ve para çekme yönteminin genellikle depozitoyu yenileme yöntemine bağlı olduğunu unutmayın. Yani, para yalnızca hesabın yenilendiği şekilde çekilebilir.

Para çekme işlemleri de tüm bu destinasyonlarda desteklenmektedir. Aynı zamanda, Pocket Option komisyoncusu para çekme taleplerinin çok hızlı işlenmesini sağlar.

Fonların geri çekilmesi, ikili opsiyon brokerlerinin müşterileri için belki de en heyecan verici konudur.

Neyse ki, PocketOption güvenilir bir finans şirketidir ve skandal hikayeleri ve müşteri dolandırıcılığı ile değiştirilmemiştir. Aksi takdirde, çeşitli medya ve çevrimiçi yayınlar bu konuda uzun süre yazacaktı. Şimdi PocketOption, güvenilirliği ve müşterilerle dürüst çalışması da dahil olmak üzere birçok ülkenin finansal piyasalarında lider bir konuma sahiptir.

Bonus kazanmak için hesabınıza para yükleyin

Pocket Option ticaret platformu

Pocket Option işlem platformu, ikili opsiyon piyasasının en iyilerinden biridir. Profesyonel tüccarlar için, bir ticaret platformunun, piyasadaki başarıda önemli bir rol oynadığı için bir aracı kurum seçerken kilit faktörlerden biri olduğunu unutmayın.

Pocket Option ticaret platformu modern ve son derece kullanıcı dostudur ve yeni başlayanlar için bile kullanımı kolaydır.

Platformun ana özellikleri şunlardır:

Pocket Option ticaret platformunun başka avantajları da vardır, ancak en önemli şey, acemi bir tüccar için bile mümkün olduğunca sezgisel hale getirilmiş olmasıdır. Mükemmel işlevselliğe rağmen, yeni başlayanlar bile platformun ilk seferde nasıl çalıştığını anlayabilecektir.
Pocket Option ticaret platformu

Masaüstü ticaret platformu

Trendleri takip etmek için Pocket Option tüm cihazlar için bir web uygulaması geliştirdi. Bu sayede, herhangi bir aygıtı kullanarak piyasayı her zaman takip edebilirsiniz. Bu sizi daha mobil hale getirir.

Bununla birlikte, masaüstü ticaret platformu Pocket Option temel sürüm olmaya devam etmektedir. Mümkün olduğunca sezgisel hale getirilir, ancak işlevsellik pahasına değil. Opsiyon ticareti web siteleri, tüccarların istek ve gereksinimlerine uygun olarak oluşturulur.

İşlem paneli, satın alma zamanı ve işlem miktarı gibi parametreleri ayarlamanıza olanak tanır. Burada dayanak varlığı satın almak veya satmak için bir işlem yaparsınız.

Platformda bulunan döviz çiftleri, emtialar, endeksler ve hisse senetleri gibi yüzden fazla varlık arasından seçim yapabilirsiniz.

Kolaylık sağlamak için tüm araçlar kategoriler halinde sıralanmıştır. Bu sayede, çok sayıda alım satım aracına rağmen hızlı ve kolay bir şekilde gezinebileceksiniz. Gerekli varlığı bulmak için anında aramayı da kullanabilirsiniz: sadece varlığın adını yazmaya başlayın.

Kural olarak, çoğu tüccar en çok sevdikleri sınırlı sayıda ticaret aracıyla çalışır. Pocket Option platformunun geliştiricileri bunu dikkate aldı ve kullanıcılara hızlı erişim için herhangi bir döviz çifti / endeks / emtia ve hisse senedini favorilerine ekleme olanağı sağladı. Sık kullanılan varlıklar yıldızlarla işaretlenebilir ve ekranın üst kısmındaki hızlı erişim çubuğunda görünecektir.

Aynı zamanda, karlılık yüzdesi her enstrümanın karşısında belirtilmiştir. Yüzde ne kadar yüksekse - başarı durumunda kârınız o kadar yüksek olur.

Ticaret platformu ayrıca uygun bir seçenek zaman seçim penceresine sahiptir. Bu sayede, ihtiyacınız olan ikili seçeneği zamanında hızlı bir şekilde seçebilirsiniz. Herhangi bir işlem miktarını kolayca ve hızlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Kullanım fiyatı, ödeme yüzdesinde karşılık gelen bir değişiklikle mevcut piyasa fiyatından daha yüksek veya daha düşük bir fiyata işlem yapmanıza olanak tanır. Bu seçenek, bir işlem yapmadan önce işlem panelinde etkinleştirilebilir.

Risk ve potansiyel ödeme oranları, piyasa fiyatı ile kullanım fiyatı arasında ne kadar fark olduğuna bağlıdır. Böylece, yalnızca fiyat hareketini tahmin etmekle kalmaz, aynı zamanda ulaşılması gereken fiyat seviyesini de belirtirsiniz.

Kullanım fiyatını etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için, alt işlem panelindeki ilgili anahtarı kullanın.

Pazarlar ve ürünler

Daha önce belirtildiği gibi, komisyoncunun hisse senedinde işlem yapmak için 100'den fazla varlığı vardır. Liste hem en popüler hem de egzotik döviz çiftlerini, emtiaları (altın, petrol), büyük endeksleri ve Pfizer Inc, Apple, Tesla, Alibaba, McDonald's ve diğerleri gibi önde gelen küresel şirketlerin hisselerini içerir.

Şirket, alım satım için mevcut araçların listesini düzenli olarak genişletmektedir, bu nedenle mevcut liste her zaman şirketin resmi web sitesinde bulunabilir.

Mevcut finansal piyasalar

Araştırma araçları ve varlıkları

Ticaret terminali, piyasa analizi için oldukça geniş bir araç yelpazesine sahiptir. Toplamda, terminalin masaüstü sürümü, piyasa durumunu analiz etmek ve fiyat hareketinin gelecekteki yönünü tahmin etmek için yaklaşık 30 farklı gösterge içerir. Bunlar en popüler ve kullanışlı göstergelerdir.

Ayrıca, ticaret platformu grafik üzerinde çizim yapmak için eksiksiz bir araç setine sahiptir. Fiyat hareketinin yönünü olabildiğince doğru bir şekilde tahmin etmenize yardımcı olacak trend çizgileri, ticaret kanalları ve diğer teknik analiz modellerini çizebilirsiniz.

Ayrıca ticaret terminalinde "Çoklu grafik" gibi bir işlev vardır. Bunu etkinleştirerek, bir veya birkaç ticaret aracında aynı anda birkaç grafiği görüntüleyebileceksiniz. Bu çok rahattır.

Göstergeler

Eğitim materyali

Pocket Option kendisini sadece profesyoneller için bir broker olarak değil, aynı zamanda yeni başlayanlar için uygun bir ticaret platformu olarak konumlandırır. Platformda ve YouTube kanalında, sizi ticaret platformunun ve kişisel Pocket Option hesabınızın ana işlevlerine alıştırmak için tasarlanmış özel materyaller bulunmaktadır.

Ayrıca, ticaret terminalinden ayrılmadan her zaman destek hizmetine veya şirketin müşterilerinin genel sohbetine bir soru sorabilirsiniz, bu çok kullanışlı ve pratiktir.

Eğitim materyali

Cep Seçeneği Güvenli mi?

Şirket 2017'den beri piyasada faaliyet gösteriyor ve bu süre zarfında güvenebileceğiniz güvenilir bir ortak olarak kendini kanıtladı.

Şirket, tüm çalışma süresi boyunca müşterileri aldatma, güvenlik açıklarını keşfetme veya diğer kötü durumlarla ilgili skandallara karışmamıştır. Tüm bunlar, şirketin müşterilerine güvenilir ve yüksek kaliteli hizmet sunduğunu göstermektedir.

Burada, olumsuz incelemelerin birçok şirketle ilgili olarak bulunduğu, ancak çoğu zaman şirketlerin kendilerinin hileli eylemleriyle değil, tüccarların kendilerinin yanlış çalışmalarıyla ilgili olduğu belirtilmelidir. Kural olarak, Cep seçeneği dolandırıcılığı hakkında bilgi yayanlar bu müşterilerdir.

Finans piyasasındaki herhangi bir çalışma belirli risklerle ilişkilidir. Gerekli bilgiye sahip olmayan ve güçlerini gerçekten değerlendirmeyen birçok acemi tüccar, piyasada para kaybeder ve daha sonra bunun için şirketi suçlar. Ancak fon kaybının gerçek nedeni okuma yazma bilmeyen bir para yönetim sistemi, yanlış ticaret stratejisi, aşırı duygusallıktır.

Kötü bir deneyim yaşayan bu tür müşteriler daha sonra Pocket Option dolandırıcılığı hakkında yanlış bilgiler yayarlar.

Kabul Edilen Ülkeler

Şu anda, Pocket Option'ın resmi web sitesi dünyadaki en popüler 20'den fazla dili desteklemektedir, ancak elbette şirketin coğrafyası iki düzine ülkeyle sınırlı değildir. Şu anda şirket 95'ten fazla ülkeden müşteri istihdam etmektedir.

Aynı zamanda, geleneksel olarak aracı şirketler için, Pocket Optio EEA ülkeleri, ABD, İsrail, İngiltere ve Japonya'dan müşterilere hizmet vermemektedir. Bu kısıtlamalar sektördeki neredeyse tüm şirketler için tipiktir.

Cep Opsiyonu istatistikleri

Genel karar

Özetle, Pocket Option'ın sektörün değerli bir temsilcisi olduğu belirtilebilir.

Şirket, müşterilerine yüksek kaliteli bir hizmet, uygun bir ticaret platformu ve uygun ticaret koşulları sunmakta olup, bu sayede dünya çapındaki tüccarlar arasında popülerlik kazanmıştır.

Tüm çalışma süresi boyunca, şirket kendisini güvenilir bir ortak olarak kurmuştur ve hiçbir zaman müşteri değişimi veya dolandırıcılık faaliyetleriyle ilgili skandallara karışmamıştır. Şirket, tüm müşterilerine anında para yatırma ve para çekme taleplerinin hızlı bir şekilde işlenmesini sunmaktadır.

Tüm bu faktörler Pocket Optio'nun kısa sürede pazar liderlerinden biri haline gelmesini sağladı.

Pocket Option ile ticaret yapın!

PO'ya Alternatifler

İkili opsiyon piyasasında Forex piyasasında olduğu kadar rekabet yoktur, ancak yine de epeyce şirket müşterilerine hizmetlerini sunmaktadır. Ancak, bu şirketlerin çoğu en iyi itibara sahip değildir ve nesnel olarak Pocket Option ile rekabet edemez.

Bu nedenle, herhangi bir nedenle Pocket Option gereksinimlerinizi ve taleplerinizi karşılamadıysa ve bir alternatif bulmak istiyorsanız, potansiyel yedek adayları dikkatlice değerlendirmenizi öneririz.

İkili opsiyon brokerlerinin en iyi 5 derecelendirmesinden şirketleri tercih etmeye değer. Bu durumda, ticarete devam etmek için gerçekten iyi bir seçenek seçme şansınız çok daha yüksektir.

Pocket Option incelemesine ek olarak, IQ Option, Binary, Finmax ve diğerleri gibi şirketler geleneksel olarak pazar lideri olarak kabul edilir.

KAYIT OL

Sıkça Sorulan Sorular

Pocket Option yeni başlayanlar için iyi mi?

Evet, Pocket Option ticaret platformu, hem profesyonel tüccarların hem de yeni başlayanların kullanması için uygun olacak şekilde inşa edilmiştir. Dahası, yeni başlayanlar Pocket Option ücretsiz demosunu açabilir. Erişmek için kayıt olmanıza gerek yoktur. Pocket Options demosunu sitenin ana sayfasından tek bir tıklamayla açabilirsiniz.

Pocket Option'dan para çekmek ne kadar sürer?

Fonların çekilmesi için başvuruların işlenmesi mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilir. Kural olarak, süreç 24 saatten fazla sürmez.

Pocket Option'da minimum para yatırma ve çekme miktarı nedir?

Pocket Option'da minimum para yatırma tutarı 1 $ ve minimum işlem boyutu sadece 1 $'dır. Minimum para çekme tutarı 10 $'dır

Pocket Option'dan nasıl para yatırabilir ve çekebilirim?

Platform 50'den fazla popüler para yatırma/çekme yöntemini desteklemektedir. Aynı zamanda, hesabın herhangi bir yöntemle yenilenmesi sıfır komisyonla gerçekleştirilir.

Pocket Option'da scalping'e izin veriliyor mu?

Pocket Option'da, size kar getirebilecek herhangi bir ticaret stratejisini uygulayabilirsiniz. Ayrıca, ticaret platformu her tür ticaret için ayarlara ve göstergelere sahiptir. Bu nedenle, Pocket Option ticareti herhangi bir strateji için kullanılabilir.

Pocket Option'da sosyal ticaret nedir?

Bu, en başarılı tüccarların kârını tek bir tıklamayla veya otomatik olarak kullanmak için eşsiz bir fırsattır.

Pocket Option ikramiye veriyor mu?

Evet, şirket düzenli olarak bir ticaret hesabını yenilemek için bir bonus da dahil olmak üzere bonuslarla çeşitli promosyonlar sunar.

Pocket Option Türkiye'de yasal mı?

Evet, Pocket Option Hindistan'da yasal mı? Şirket dünyanın her yerinden müşterilerle çalışıyor ve Türkiye'den müşterilerle çalışma konusunda herhangi bir kısıtlaması yok.

KAYIT OL