Pocket Option Signals, deneyimli tüccarlar için tasarlanmış geleneksel platformlardan daha çekici bir kullanıcı deneyimi sunar. Bu, yeni başlayanlar için cazip hale getirir çünkü karmaşık arayüzleri öğrenmek ve öğrenme eğrileriyle uğraşmak zorunda kalmazlar.

Pocket Option Signals, deneyimli tüccarlar için tasarlanmış geleneksel platformlardan daha çekici bir kullanıcı deneyimi sunar. Bu, yeni başlayanlar için cazip hale getirir çünkü karmaşık arayüzleri öğrenmek ve öğrenme eğrileriyle uğraşmak zorunda kalmazlar.

Tüm bu nitelikler nedeniyle, bu ticaret seçeneği ticaret topluluğunda iyi bilinmektedir. Bu nedenle, Android telefonlara yüklemek çok popüler.

Pocket Option birden fazla cihazı destekler, yani uygulamayı Android cihazınıza Google Play üzerinden veya erişebildiğiniz herhangi bir bilgisayara tarayıcı üzerinden yükleyebilirsiniz

Android için Pocket Option Signals indir

Hiç şüphe yok ki yeni başlayan bir tüccarsınız. Android cihazlarınız için uygulama indirme ve yükleme konusunda deneyim kazanmanız gerekir. Pocket Option'ı cihazınıza indirme konusunda size birçok ders vermek için buradayız. Aşağıdaki adımları izleyin:

 1. İlk olarak, Google Play Store'a gidin
 2. Pocket Option arayın.
 3. Uygulamanın indirme işlemi başlayacaktır.

Pocket Option

Şimdi uygulamayı başarıyla indirdiniz.

Kurulum

Pocket Option'ın kurulum süreci kolaydır. Sadece bu seçenekleri takip edin:

 1. Android Google Play mağazasına gidin ve Pocket Option Signals'ı arayın.
 2. Önceden indirilmiş uygulamayı açın.
 3. Şimdi Başlat düğmesine tıklayın.
 4. Size hangi para birimiyle işlem yapmak istediğinizi soran bir açılır pencere gösterilecektir; istediğinizi seçin ve "Başlat "a tıklayın.

Uygulamanızı yüklemek işte bu kadar kolay. Başarılı tüccarlar olabilmeleri için bunu arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmayı unutmayın. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen istediğiniz zaman destek masasıyla iletişime geçin.

Kaydolun / giriş yapın

İşte uygulamaya kaydolmak için kolay bir süreç:

 1. Pocket Option web sitesine gidin ve "kaydol" seçeneğine tıklayın
 2. E-posta adresinizi, şifrenizi ve diğer hesap bilgilerinizi girin.
 3. Kayıt olduktan sonra, Pocket Option tarafından gönderilen bağlantıya tıklayarak e-posta adresinizi doğrulamanız gerekir.
 4. Tamamlandığında, hesaplarınıza erişmek için kimlik bilgilerinizle oturum açın.

Başlayın

Uygulamanın arayüzü basit ve kullanıcı dostudur, böylece hemen işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Bir hesap açma, işlem yapma ve sonraki sonuçlar süreci basit ve sezgiseldir.

Uygulama, farklı seçenekler seçerek işlemlerinizi özelleştirmenize olanak tanır. Bu şekilde, karmaşık grafikleri okumak zorunda kalmadan tarzınıza ve stratejinize uyacak özel ticaret stratejileri oluşturabilirsiniz. Bazı tüccarlar için bu strateji, ADX veya RSI göstergesi gibi belirli bir modeli beklemeye dayalı olabilir. Diğerleri için bu, zamana özgü ayarlara dayalı olabilir. Uygulama tüm bu ayarları ve daha fazlasını destekler, böylece platformu beğeninize göre özelleştirebilirsiniz.

Yatırımcılar ayrıca, ne ticaret yapmak istedikleri ve nasıl ticaret yapmak istedikleri konusunda bilinçli kararlar vermelerini sağlayan geçmiş grafiklerden ve çizelgelerden bilgilere erişmek için uygulama özelliklerini kullanabilirler. Platformlar 500'den fazla pazar sağlar, böylece tüccarlar tercih ettikleri ticaret stilini seçerken çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirler.

PC için Pocket Option signals nasıl kurulur

İşte prosedürün tamamı:

 1. Her şeyden önce, Pocket Option Signals yazılımını bilgisayarınıza indirin.
 2. İndirdikten sonra, PC için Pocket Option sinyallerinin indirilmesine izin verin.
 3. Şimdi bilgisayarınıza yüklemek için dosyayı çalıştırın. (evet'e tıklayın)
 4. Bundan sonra, bilgisayarınızın masaüstünde Pocket Option yazılımını açın (açmak için evet'e tıklayın)
 5. Yazılımdaki ikili opsiyon ticaret platformunu açın ve ticarete başlayın.

Pocket Option ticareti bir tür finansal araçtır. Bu nispeten yeni uygulama, uzun süredir var olmasına rağmen piyasaya girmeyi başardı. Bu uygulamanın mümkün kılınmasının yaygın yollarından biri, kullanıcılarının hangi döviz piyasalarının yüksek talep gördüğünü görmelerini sağlayan forex yazılımıdır. Bu yazılım uygulamaları ayrıca kullanıcılarına teknik analiz ve otopilot seçenekleriyle yüksek hızlı otomatik ticaret veya hızlı yatırım dahil olmak üzere küresel yatırım stratejileri konusunda yardımcı olur.