Pocket Option PC için İndir

Pocket Option ticaret için çok uygun olan çok işlevli bir uygulamadır. Mobil cihazınızdaki piyasa durumunu izlemenize ve ticaret hesabınızı kontrol etmenize olanak tanır.

Program tüm mobil cihazlarda çalışır ve kullanıcılar arasında iyi bir derecelendirmeye sahiptir. İndirmesi ve kurması çok kolaydır.

Dizüstü Bilgisayarda/PC'de Pocket Option Uygulaması Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Pocket Option finans piyasasında işlem yapmak için en popüler platformlardan biridir. PC'ler ve iOS ve Android işletim sistemlerine dayalı mobil cihazlar için kullanılabilir.

Son zamanlarda popülaritesi artmıştır, bu da hem resmi mobil uygulama mağazalarından hem de şirketin web sitesinden artan uygulama indirme sayısıyla kanıtlanmıştır. Bu platform çok pratik ve kullanıcı dostudur, dizüstü bilgisayarlarda ve tabletlerde opsiyon piyasası ile çalışmak için özel bir uygulama sunar.

Yazılımın kullanımı kolaydır ve ücretsiz olarak indirilebilir. Piyasada ticaret yapmak için eksiksiz bir çözümdür ve profesyonel tüccarlara yardımcı olacak özellikler sunar. Ayrıca işlem geçmişini, ücretsiz işlem sinyallerini, bir yarışmayı ve terminal programı ile rahat çalışma için kısayol tuşlarını analiz etmeye izin verir.

Platforma kayıt olmak çok basit ve anlaşılırdır, çeşitli yöntemler sunar: e-posta, Facebook veya Google hesabı ile. Bir hesap oluşturmak için e-posta adresinizi girmeniz ve güçlü bir şifre oluşturmanız yeterlidir. Ayrıca, programda yeni güncellemeler olduğunda e-posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız, "Kabul ediyorum" kutusunu işaretlemeniz yeterlidir.

Yazılım, dünyanın dört bir yanından tüccarların kendi ana dillerinde ticaret yapmalarına olanak tanıyacak çeşitli dillerde de mevcuttur. İşlevselliği, kullanıcıların platforma her yerden erişmesine olanak tanıyan tam teşekküllü bir masaüstü uygulaması ve bir web sürümü içerir. Bilgilerinizi korumak için SSL teknolojisini kullandığı için de çok güvenlidir.

1. PocketOption Setup.msi dosyasını bulun ve çift tıklayın.

Pocket Option Uygulamasını dizüstü bilgisayarınıza veya PC'nize indirmek ve yüklemek istiyorsanız, izlemeniz gereken birkaç adım vardır. İlk olarak, PocketOptionSetup.msi dosyasını bulmanız gerekir. Bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatmak için çift tıklayın. İşlem tamamlandığında, dizüstü bilgisayarınızda veya PC'nizde Pocket Option uygulamasının avantajlarından yararlanabilmeniz gerekir.

Pocket Option uygulaması, daha iyi kararlar almanıza yardımcı olma özelliğine sahip, iyi tasarlanmış bir ticaret platformudur. Trendleri gerçekleşmeden önce tespit etmeniz için size araçlar sağlamak üzere kapsamlı bir teknik göstergeler ve grafikler kitaplığına sahiptir. Uygulama ayrıca başlamanıza ve nasıl ticaret yapılacağını öğrenmenize yardımcı olacak sağlam bir demo hesabına sahiptir.

Çok sayıda özellik ve işlevsellik, onu her seviyeden tüccar için sahip olunması gereken bir şey haline getirir. Ayrıca, sitede yolunuzu bulmanıza yardımcı olan sezgisel bir arayüz ile kullanımı da kolaydır. Buna ek olarak, sitenin müşteri hizmetleri departmanı duyarlıdır ve daha güvenli bir yatırımcı olmanıza yardımcı olacak çok sayıda yararlı kaynak sağlar. Ticaret becerilerinizi geliştirmek için bir e-kitap, video eğitim kursları ve canlı web seminerleri bile var. Pocket Option hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bunları yıldırım hızıyla yanıtlamak için özel müşteri destek ekibine güvenebilirsiniz.

2. Bir iletişim kutusu görünecektir.

Finans piyasasının önde gelen brokerlerinden biri olan Pocket Option, hem mobil cihazlar hem de PC'ler için kullanılabilen bir ticaret uygulamasına sahiptir. Bu uygulama, hem resmi web sitesinde hem de mobil uygulama mağazalarından yapılan indirme miktarının kanıtladığı gibi zaman içinde popülerliğini artırdı.

Uygulamayı indirmek ücretsizdir, ancak başlamadan önce sizden bir e-posta adresi ve şifre isteyecektir. Uygulamanın düzgün çalışması için bu gereklidir.

Ayrıca diğer birçok uygulamada bulamayacağınız birkaç harika özellik içerir. Örneğin, uygulama listenizde veya arşivinizde belirli bir yer imini bulmanızı sağlayan bir arama özelliğine sahiptir.

Arama işlevine ek olarak, uygulama kaydettiğiniz bir bağlantıyı otomatik olarak listenize de gönderebilir. Bu, internette gezinirken zaman kazanmak için harika bir yoldur.

Bir başka güzel özellik de listenizi kompakt bir ekran modunda görüntüleyebilmenizdir. Bu, özellikle çok sayıda öğeyi aynı anda görüntülerken kullanışlıdır.

Bu özelliği kullanmak için araç çubuğunuzdaki ok düğmesine tıklayabilir ya da araç çubuğundaki ok düğmesinin üzerine gelip Liste Görünümü'nü (kompakt) seçebilirsiniz. Bu ayarı Hesap Menüsünden de değiştirmek mümkündür.

Alternatif olarak, araç çubuğunuzdaki ok düğmesine sağ tıklayabilir ve Uzantının ayarlar sayfasını açmak için Ayarlar'ı seçebilirsiniz. Bu, klavye kısayolunuzu düzenleme yeteneği de dahil olmak üzere çeşitli seçeneklere erişmenizi sağlayacaktır.

Web sayfalarını bir dizüstü veya masaüstü bilgisayara kaydetmek için en iyi uygulamayı arıyorsanız, Pocket Option uygulamasını denemenizi öneririz. İndirmesi ücretsizdir ve birçok güzel özelliği vardır.

3. Yükle'ye tıklayın.

PC indirme için Pocket Option uygulaması, tüccarların finansal piyasada para kazanmaları için birçok fırsat sunan kullanışlı ve çok işlevli bir uygulamadır. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve hem yeni başlayanlar hem de deneyimli tüccarlar tarafından kullanılabilir.

Şirket, bilgisayar başında olmadığınızda bile ticaret platformuyla çalışmanıza olanak tanıyan PC'ler ve mobil cihazlar için uygulamalar geliştirmiştir. Bu uygulamalar müşteriler arasında çok popülerdir ve şirketin resmi web sitelerinin yanı sıra Google Play ve Apple mağazalarından da indirilebilir.

Uygulamanın kurulumu sırasında, kullanım hüküm ve koşullarını kabul etmenizi isteyen bir iletişim kutusu görünecektir. Kabul Et düğmesine tıkladığınızda, program cihazınıza yüklenmeye başlayacaktır.

Pocket, makaleleri, videoları ve diğer içerikleri daha sonra okumak üzere kaydetmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca arama, hesap menüsü ve sıralama özelliği gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Ayrıca öğeleri başkalarıyla paylaşabilir ve yeni öğeler kaydedildiğinde uyarılar alabilirsiniz.

Pocket'ı kullanmaya başlamak için e-posta adresinizi ve şifrenizi kullanarak oturum açmanız gerekir. Bu, web sitesi üzerinden veya Firefox ya da Google hesabınızla yapılabilir. Şifrenizi sıfırlamanız gerekiyorsa, buraya tıklayın.

Ayrıca, uygulamadan her zaman çıkış yapabilir ve uygulamayı cihazınızdan silebilirsiniz. Bu, bilgisayarınızda yer açmanıza yardımcı olacaktır.

Memuplay emülatörünü indirerek Pocket Option uygulamasını Windows PC'nizde de çalıştırabilirsiniz. Oyunları ve üst düzey uygulamaları çalıştırmak için tasarlanmış hafif ve basit bir emülatördür. Üzerinde önceden yüklenmiş Google play store ile birlikte gelir, böylece Windows 7/8/10 masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda Pocket Option Trading Strategies'i kolayca bulabilir ve yükleyebilirsiniz.

4. Kurulum işlemi tamamlanacaktır.

İster yazılım yüklemek için bir bilgisayar ister bir mobil cihaz kullanıyor olun, yükleme süreci kafa karıştırıcı olabilir. Bazı kurulumlar kolaydır ve meslekten olmayan biri tarafından tamamlanabilirken, diğerleri bir profesyonelin uzmanlığını gerektirir.

Türü ne olursa olsun, bir kurulum genellikle kurulum öncesi komut dosyalarının ve komutların yürütülmesini içerir. Bunlar kurulum paketinin içeriğini incelemek, bağımlılıkların mevcut olduğunu doğrulamak, kodu kopyalamak veya oluşturmak ve kurulum için gerekli dosyaları oluşturmak için tasarlanmıştır.

Bilgisayar veya diğer elektronik aygıtlar gibi donanımlar için kurulum genellikle aygıtın içeriğini inceleyen, bağımlılıkları tespit eden ve bunları indiren paket sistemi tarafından gerçekleştirilir. Daha sonra yazılımı veya kodu yerel makinedeki yeni dosyalara kopyalar/oluşturur, dizinler oluşturur, ortam değişkenlerini kaydeder ve diğer adımları gerçekleştirir.

Armatürünüzü monte etmeden önce, örgülü metal tel üzerindeki yalıtım kaplamasının yaklaşık yarım inçlik kısmını sıyırın. Kablo açıkta değilse, yalıtımı ayırmak ve teli açığa çıkarmak için elektrikçi pensesi kullanın. Ardından aşağıdaki resimde gösterildiği gibi siyahı siyaha (sıcak), beyazı beyaza ve bakırı bakır kablolara bağlayın.

Armatür kurulduktan sonra, gerilim altında olmadıklarından emin olmak için her bir kabloyu test edin. Bunu, her bir kabloyu temassız bir voltaj test cihazına dokundurarak yapabilirsiniz. Test cihazı kırmızıya dönerse, kablolarda elektrik yoktur ve armatürün elektrik kutusuna bağlanabilir.

Bir aydınlatma armatürü takmak için önce mevcut armatürün ampul veya cam ışık gibi sökülebilir parçalarını çıkarın. Ardından, kabloları açığa çıkarmak için tavandaki veya duvardaki kabloları örten plakayı sökün. Son olarak, yeni aydınlatma armatürünü montaj braketine ve evinizdeki elektrik kutusuna sabitleyin.