Yeni başlayanlar için Pocket Option, Hisse Senedi, Forex ve Emtia piyasalarında işlem yapmanızı sağlayan bir ikili opsiyon ticaret platformudur. Bu ticaret platformu 2017 yılında kuruldu ve o zamandan beri popülerlik kazanıyordu. Kullanımı kolaydır, hızlıdır ve istediğiniz zaman istediğiniz yerden işlem yapmanızı sağlar! Ayrıca bu tür ticarette yeni olanlar için bir demo hesabı sunar.

Yeni başlayanlar için Pocket Option, özellikle onlar için oluşturulmuş bir üründür. Platform, aynı süreci ancak daha hızlı bir şekilde takip etmek isteyebilecek deneyimli tüccarlar göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Tüm kurallar ve düzenlemeler kolay ve kullanıcı dostu olacak şekilde ayarlanmıştır.

Bu ürünün hedef kitlesi, ticareti öğrenmek isteyen ancak bu konuda kendilerine güvendiklerinden emin olmak isteyen kişilerdir.

En İyi 5 Pocket Option Stratejisi

Yeni başlayanlar için Pocket Option stratejisi, piyasa hareketinden maksimum kar elde etmek için uzun ve kısa pozisyonların bir kombinasyonunu kullanan basit ama çok etkili bir ticaret tekniğidir. Stratejinin arkasındaki mekaniğin temel bir anlayışıyla, şimdi gemiye atlama ve kar elde etmeye başlama zamanınız geldi.

Bu yeni yönteme başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi size sunan bu kılavuzu indirip okuyarak başlayın.

İkili opsiyonlarda yeniyseniz, en iyi ticaret yaklaşımlarının ne olduğunu merak edebilirsiniz. Yeni başlayanlar için en sevilen ve başarılı Cep Seçeneği stratejilerinden beşi kullanımınız için aşağıda listelenmiştir:

1. Trend takip eden bir yaklaşım kullanmak:

Kârınızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, trend takip eden bir yaklaşım kullanabilirsiniz. Fikir basittir: Varlığın fiyatı yükseldiğinde bir alım opsiyonu satın alın ve fiyat düştüğünde bir satım opsiyonu satın. Örneğin, bir yatırımcı Apple Inc. hisselerini seviyorsa, 30 gün içinde bir Apple Inc. (AAPL) alım opsiyonu satın alabilir ve 30 gün içinde bir Apple Inc. (AAPL) satım opsiyonu satabilir.

2. Haber İzleme:

Haberlerin varlıkların fiyatını etkileyeceği bir gerçektir ve piyasayı izleyerek bundan faydalanabiliriz. Bu etkili bir yaklaşımdır çünkü haberleri yorumlamaya çalışmaktan ve etkileri görülene kadar beklemekten daha az streslidir.

Bu yaklaşımdan faydalanmak için birkaç haber sitesini takip etmeli ve e-posta güncellemelerine abone olmalısınız. Ardından, bazı haberlerin bir varlık fiyatını etkileyeceğini gördüğünüzde, alım veya satım opsiyonlarına yatırım yapın.

3. Temel Değerlendirme:

Bu, yeni başlayanlar için en popüler Pocket Option stratejisidir ve en iyilerinden biridir çünkü sizden herhangi bir zaman ve çaba gerektirmez. Bir varlığın fiyatından diğer opsiyonlara göre daha fazla etkilenecek opsiyonu o anda satın almanız gerekir. Bunun için en yaygın stratejiler, bir hisse senedi maksimum değerine yeni ulaştığında bir alım opsiyonu, minimum değerine ulaşmak üzereyken bir satım opsiyonu ve temel seviye olarak orta fiyatlı bir alım / satım opsiyonu satmaktır.

4. Riskten Korunma Tekniği:

Riskten korunma, profesyonel yatırımcıların ve tüccarların kullandığı bir tekniktir. Buradaki fikir, gerçek varlığı satmayacağınız, bunun yerine opsiyonlarını satacağınızdır. Elbette bu yaklaşımdan faydalanmak için büyük miktarda nakde ihtiyacınız olacaktır. Bunun nedeni, varlıklarınızı ani bir fiyat düşüşünden korumak istiyorsanız, gerekli fonlara sahip olmanız gerektiğidir. En kolay yol, en fazla hacme sahip opsiyona yatırım yapmaktır. İşlem platformu destekliyorsa, satın aldığınız her opsiyonu tartabilirsiniz, böylece tüm opsiyonlar aynı anda belirli bir değeri aşmaz. Daha sonra, her varlık için bir riskten korunma pozisyonu oluşturun ve bu varlıkları daha yüksek değerli diğer pozisyonlar için teminat olarak kullanın.

5. Straddle Tekniği:

Yeni başlayanlar için bu Pocket Option stratejisi, belirli bir varlığın fiyat hareketinden kar elde edebileceğiniz fikrine dayanmaktadır. Örneğin, Apple Inc. (AAPL) fiyatının artacağını düşünüyorsanız, 30 ve 60 günlük alım opsiyonları satın alırken 30 ve 60 günlük satım opsiyonları satabilirsiniz. Bu size Apple Inc. (AAPL) fiyatı artsa da azalsa da kâr etme şansı verecektir.

Yeni Başlayanlar İçin En İyi Pocket Option Stratejisi Hangisi?

Yukarıda bahsedilen tüm stratejilerin avantajları ve dezavantajları vardır. Ancak yeni başlayan biriyseniz, yeni başlayanlar için daha dostça olanları seçin.

Yeni başlayanlar için Pocket Option ticaretinizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan yukarıda listelenen seçeneklerden birini kullanmanızı öneririz.

Toparlıyoruz

Pocket Option'ın en iyi ikili opsiyon ticaret platformu olup olmadığını sorarsanız, cevap evettir. Yeni başlayan ve deneyimsiz tüccarlar için başlamak için harika bir yer. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve giriş yaptığınız anda işlem yapmaya başlayabilirsiniz.