Pocket Option Masaüstü Uygulaması 2023

Pocket Option herhangi bir cihazdan ticaret hesabınızın tam kontrolünü sağlamak için Windows 7/8/10 ve Mac'ler için tam bir masaüstü uygulaması sunar.

Bu uygulama aynı zamanda bilgi sahibi olmanıza ve piyasa değişikliklerinden haberdar olmanıza yardımcı olacak birçok özelliğe sahiptir. Uygulamayı indirmek ücretsizdir ve yalnızca birkaç adımdan oluşur - hemen kendinizle iletişime geçin!

Her cihaz için web uygulaması

Pocket Option'in platformu, masaüstü ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlar için de erişilebilir bir web uygulaması sunarak hareket halindeyken işlem yapmayı kolaylaştırır. Grafik araçları, yatırımcıların yatırım getirisini en üst düzeye çıkarırken hisse senetlerini ve opsiyonları analiz etmelerine yardımcı olur. Ayrıca, hızlı ancak karlı işlemler için tasarlanmış çeşitli ticaret stratejileri vardır. Ayrıca, ücretsiz demo hesap seçeneği ile tüccarlar önce gerçek para yatırmadan stratejilerini test edebilirler.

Pocket Option hem iOS hem de Android için hareket halindeyken kullanmayı zahmetsiz hale getiren hem web hem de mobil uygulamalara sahiptir. Piyasa simülatörü, kullanıcıların hisse senedi değerini ve fiyatını gerçek zamanlı olarak kontrol etmelerine olanak tanıyarak, piyasaların yaptıkları işlemlere nasıl tepki verebileceği konusunda fikir verir ve söz konusu hisse senedine yatırım yapmaya devam etmek isteyip istemediklerine karar vermelerine yardımcı olur.

Pocket Option'in mobil uygulaması, yeni yatırımcıların gerçek fonlarla yatırım yapmadan önce piyasayı tanımaları için ideal bir başlangıç noktasıdır. Gerçek fonlarla işlem yapmak için kullanılabilecek ücretsiz bir demo hesabı sağlayarak onlara süreç ve potansiyel olarak riskli piyasalara yatırım yapmanın nasıl bir şey olduğu hakkında fikir verir. Ayrıca, tüm tüccar seviyelerine uygun bir hesap türü olduğu için kaydolmak basittir.

Her cihaza uyarlanabilir

Duyarlı web uygulamaları her işletme sahibinin öncelikler listesinin olmazsa olmazıdır. Özetle, bu teknoloji görüntüyü dizüstü bilgisayar, tablet veya telefon gibi görüntülenen cihaza göre ayarlar. Web geliştirme yazılımı sayesinde büyük yazı tipleri, yüksek çözünürlüklü görseller ve ilgi çekici içerikler görüntülenebilir. Biraz ince ayar yaparak şirket web sitenizin mobil versiyonuna yakın bir şey oluşturabilir; müşterilere sorunsuz ve keyifli bir kullanıcı deneyimi sağlayabilirsiniz.

Kullanımı kolay

Pocket Option'in yatırım platformuna herhangi bir cihazdan erişilebilir, ancak özellikle masaüstü bilgisayarda kullanıldığında kullanışlıdır. Kullanıcıları işlemlerinden sorumlu ve piyasa bilgileriyle güncel tutar. Ayrıca, tüccarlar hesaplarına ve siparişlerine uygulamanın kendisi aracılığıyla erişebilirler.

Başlamadan önce, geçerli bir e-posta adresi ve hatırlayacağınız bir şifre ile bir hesap oluşturmalısınız. Bunu resmi web sitesinde verilen e-posta bağlantısı aracılığıyla veya sosyal ağ kimlik bilgilerinizi kullanarak kaydolabileceğiniz Facebook aracılığıyla yapabilirsiniz.

Her biri farklı bir minimum para yatırma tutarı ve ek özellikler sunan yedi hesap türünden birini seçin. Bonuslar, sosyal ticaret, inanılmaz ödüller içeren hediyeler, sınırsız toplam tutara sahip ücretsiz bir demo hesabı ve şirketin pazarındaki açık pozisyonlar, diğer tüccarların sohbet gruplarına katılırsanız kullanabileceğiniz seçeneklerden sadece birkaçıdır.

Şirketin web sitesi ayrıca piyasanın mevcut durumunu anlamanıza ve gelecekteki fiyat değişikliklerini tahmin etmenize yardımcı olacak grafik araçları da sunmaktadır. Bu uygulamalar, kullanıcıların grafikleri üst üste koymalarını ve farklı verileri analiz etmelerini sağlayarak riski azaltmalarına ve kârlı işlemler yapmalarına yardımcı olur.

Pocket Option bir web uygulamasının yanı sıra hem iOS hem de Android cihazlarla uyumlu bir mobil uygulamaya sahiptir. Bu uygulama ile tüccarlar, oynaklıktan yararlanmak ve piyasalarından haberdar olmak için gerçek zamanlı olarak işlem yapabilirler.

Bu uygulama inanılmaz derecede kullanıcı dostudur ve tüccarlar düşünülerek tasarlanmıştır. Üst düzey bir aracı kurumdan beklenebilecek tüm özelliklere sahiptir ve gerçek para yatırmadan önce biraz deneyim kazanmak isteyen acemi yatırımcılar için ideal bir seçenektir.

Para kazanmaya başlamaya hazır olduğunuzda, ilk adım ticaret stratejinizi seçmektir. Bunu yapmanın en iyi yolu, gerçek fonları riske atmadan pratik yapmanıza olanak tanıyan Pocket Option'un ücretsiz demo hesabından yararlanmaktır.

Ticaret için en iyi platform

Hisse senetleri, ETF'ler ve diğer finansal araçlar hakkında güncel veriler sağlamanın yanı sıra, harika bir yatırım platformu özelleştirilebilir ve kullanıcı dostu ekranlar da sunmalıdır. Bu, özellikle her seçeneğin ne anlama geldiğini veya araçlar arasında nasıl gezineceklerini anlamayan yeni başlayanlar için çok önemlidir.

Güvenilir bir platform ayrıca piyasa, limit, stop ve stop-limit limitleri ile emir vermenize olanak sağlamalıdır. Bu limitler, koruyucu stop-loss seviyeleri belirlemenin etkili bir yoludur ve sizi büyük fiyat dalgalanmalarına karşı korumaya yardımcı olabilir.

Bir alım satım uygulaması seçerken aranacak bir diğer özellik de alım satımları gerçek zamanlı olarak izleme yeteneğidir. Bu, trendleri tanımanıza ve paranızı nereye yatıracağınız konusunda bilinçli kararlar vermenize yardımcı olur.

Birçok mobil uygulama, sonuçlarınızı iyileştirebilecek alım satım sinyalleri sağlar. Bunlar ADX veya CCI gibi trend göstergelerinin yanı sıra osilatörleri de içerebilir. Ayrıca, bir varlığın boğa piyasasında mı yoksa ayı piyasasında mı olduğuna dair bir gösterge verirler.

Alım satım yaparken, demo hesabı olan bir alım satım uygulaması aramak akıllıca olacaktır. Bu, gerçek parayı riske atmadan becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir fırsattır.

Ayrıca, ideal bir ticaret uygulaması çok çeşitli teknik göstergeler ve analiz araçları sağlamalıdır. Bunlar, kârlarını en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan tüccarlar için faydalıdır ve bir hisse senedinin ne zaman doğru yöne gittiğini hızlı bir şekilde belirleyebilir.

Yatırımcılar, diğer yatırımcılara karşı rekabet etmenin eğlenceli bir yolunu sunan sosyal ticaret ve turnuvalar sunan platformları düşünmek isteyebilir. Bu, ödüller ve ödüller kazanırken bir tüccar olarak becerinizi geliştirmek için mükemmel bir fırsattır.

Piyasada yeniyseniz, iyi bir yatırım uygulaması farklı stratejileri test etmenize ve ilham almak ve becerilerinizi geliştirmek için diğer yatırımcıların canlı video yayınlarını izlemenize olanak tanımalıdır. Bunu yapmak, hiçbir hareketinizin yanlış hesaplanmamasını ve stratejinizin en iyi şekilde çalışmasını sağlayabilir.

Ayrıca, etkili bir alım satım uygulaması kısa mesaj veya e-posta yoluyla uyarılar ve bildirimler sağlamalıdır. Piyasalar hızla veya büyük ölçüde değiştiğinde haberdar olması gereken aktif bir tüccarsanız bu çok önemlidir. Ayrıca, düşük komisyon ve ücretlere sahip güvenilir bir komisyoncuya sahip olmanız önerilir.