PO Sosyal Ticaret özelliği, müşterilerin sitedeki başarılı müşterilerin eylemlerini taklit etmelerini sağlar. Menüye eriştikten sonra yatırımcının istatistikleri ve sonuçları görüntülenir.

Yatırımcıya bir not gönderebilir, kaç kişinin onu takip ettiğini, ne kadar para kazandığını, işlemlerinin yüzde kaçının kârlı olduğunu ve çok daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Sinyaller işlevini de seviyoruz. Sadece bir düğmeye basarak, platformun kendisinden farklı sona erme sürelerine sahip sinyalleri çoğaltabilirsiniz.

Yatırımcılar Telegram uygulamasını kullanarak şirketin Signal botundan yüksek kaliteli göstergeler alabilir ve işlemleri otomatik olarak gerçekleştirebilir.

Pocket Option PC'de nasıl kullanılır?

PC uygulaması, web tabanlı muadili ile aynıdır. Sonuç olarak, işlemler ve para çekme işlemleri sorunsuz ilerleyecektir.

Şimdi işe koyulalım ve Windows'unuzun PO Broker'ı çalıştırmak için neye ihtiyacı olduğunu öğrenelim.

Kurulum

Kaydolun / Giriş yapın

Başlayın

Kurulum tamamlanır tamamlanmaz, ekrandaki talimatları izleyerek oturum açabilir ve işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Pocket Option Cep Telefonunda Nasıl Kullanılır?

Bu programdaki işlemlerin çoğu web tabanlı bir arayüz üzerinden gerçekleşse de, herhangi bir bilgisayardan veya telefondan işlem yapmak mümkündür. Apple ve Android gibi cep telefonlarında ücretsizdir, bu da yoldayken piyasadaki gelişmeleri takip etmeyi kolaylaştırır.

Kurulum

MT5 ve MT4 programları ile PO komisyoncusu, cep telefonunuzda işlem yapmayı mümkün kılar. Ticaret platformunun cep telefonlarına uyarlanabilirliği ve kullanıcı dostu olması nedeniyle, bu yazılımın akıllı telefon uygulaması web sitesi ile aynı işlevleri sağlar.

Program ücretsizdir ve hızlı bir kurulum ve başlatma süresine sahiptir. Apple yazılımına yönelik uygulamanın iPad veya iPod üzerinde çalışması için iOS 11.0 veya üzeri bir sürüm gerekir. Gerekli minimum Android yazılımı 4.4'tür.

Kaydolun / Giriş yapın

Yükleme işleminden sonra başlatın ve ardından oturum açın. İşlem kolay ve basittir. Oturum açtıktan sonra, programın kullandığı bilgileri sağlamanız gerekir ve ardından kullanmaya başlarsınız.

Başlayın

Giriş yaptıktan sonra üzerindeki tüm gücü alacaksınız. Bunun gibi akıllı telefon yazılımlarını kullanmak, internet ticaretini çocuk oyuncağı haline getirir.