PO'nun iştiraki olduğu Gembell Limited Holding, finans ve ticaret sektörlerinin deneyimli isimlerinden oluşan bir ekip tarafından kurulmuştur. Kitlelerin ihtiyaçlarını karşılayan bir işletme olarak bu firma, OTC piyasasına erişimi kolaylaştırmada mükemmeldir.

Komisyoncu, ticareti müşterileri için olabildiğince basit, şeffaf ve sorunsuz hale getirme hedefine sahiptir. PO, tüccarlara ve yatırımcılara tutarlı çalışmayı garanti etmek için ücretsiz olarak indirebileceğimiz türünün tek örneği bir platform oluşturdu.

Bir komisyoncu için Pocket Option minimum depozito nedir?

Bu yazılımda gerçek parayla bir hesap açmak için ilk olarak 50 $ yatırmanız gerekir. Bu damardaki diğer hizmetlerle karşılaştırıldığında, başlangıçtaki 50 $ yönetilebilir.

Yine de, minimum gereksinimleri karşıladıktan sonra bile, çok az parayla işi yapabilirsiniz. Özellikle, PO kullanıcıları teklif verme işlemini 1 $ gibi düşük bir miktarla yaparlar.

Pocket Option hesap durumu para birimi

Parayı çekmek amacıyla, müşteri bunu ilk para yatırma işleminde kullandığı para birimiyle yapar. Şirket, gerekirse yatırılan para birimini transfer para birimine çevirecektir. Para Müşterinin Hesabından çıktığında, Şirket tarafından belirlenen cari döviz kuru üzerinden çevrilecektir.

Bazı durumlarda, Müşterinin Kontrol Paneli, Müşterinin Hesabına bağlı olarak Şirketin Müşterinin Harici Hesabına para transferi yaptığı para birimini gösterebilir

Cep Opsiyonu finansman yöntemleri

Bu yazılım için çeşitli finansman yöntemleri mevcuttur. Cep opsiyonu para yatırma yöntemleri olarak kullanabileceğiniz yöntemler aşağıdadır:

Kredi Kartı

Bir CC ile hesabınıza kolayca para yatırabilirsiniz. Kullanılan gerçek para birimi coğrafi bölgeler arasında önemli ölçüde farklılık gösterir. Ancak yatırım hesabı bakiyeniz size ABD doları cinsinden aktarılacaktır.

Mastercard ve Visa ile yapılan para yatırma işlemleri birçok ülkede ve bölgede tam doğrulamaya tabidir. Para yatırma gerekliliklerinin de konuma göre değişmesi mümkündür.

Bitcoin

PO hesabınıza para yatırmak için fiat para birimi yerine kripto kullanabilirsiniz. Çoğunlukla para yatırma işlemleri hemen BTC transferi kullanılarak yapılır. Bununla birlikte, hizmet yoluyla para aktarırsanız, parayı birçok porsiyonda iletmeniz gerekebileceğini veya işlemle ilişkili bir ücret olabileceğini bilmelisiniz.

Transfer

En popüler banka transferi türleri SEPA, Uluslararası ve yerel transferlerdir. PO yazılımını kullanarak bir banka transferini tamamlamak için çeşitli yollar kullanabilirsiniz.

Diğer yöntemler

Hemen işleyecek bir para yatırma işlemi yapmak istiyorsanız, Advcash gibi bir ödeme sağlayıcısı aracılığıyla cüzdanınıza elektronik bir ödeme ile para yatırabilirsiniz.

Pocket Option Para Yatırma Bonusu

Bu program, yeni müşterilere gerçek para hesabına katıldıklarında ilk para yatırma işlemlerinde% 50 hoşgeldin bonusu sunar. Tazminatları% 50 ile% 100 arasında değişmektedir ve ilk işlem sermayenizin büyüklüğüne dayanmaktadır.

Pocket Option'da bonus almaya hak kazanmak için, teşvik tutarının elli katına eşit net ticaret faaliyeti oluşturmanız gerekir. Örnek: 10 $ yatırırsanız ve 100 onus alırsanız, hesabınızda 20 $ olacaktır.

Ticarete başlamadan ve kriterleri karşılamadan önce hediyeyi geri çekebilirsiniz.

PO, bonus parayı ve ilk 50 $ 'ınızı almadan önce işlem yapmanızı gerektirir.

SSS

Birden Fazla Cep Opsiyonu Hesabım Olabilir mi?

Bir Müşterinin Para Çekme Talebindeki paralar, Şirket onaylı bir Temsilci aracılığıyla Müşterinin Harici Hesabına aktarılır. vMüşteri tarafından gönderilen Para Çekme Talebi, yatırılan para birimiyle aynı para biriminde olmalıdır. Şirket, yatırılan para biriminin transfer para biriminden farklı olması durumunda, fonlar Müşterinin Hesabından düşüldüğünde döviz kurunu kullanarak transfer tutarını transfer para birimine dönüştürecektir.

Pocket Option minimum depozito vs diğer brokerler?

Pocket Option hesabınıza banka havalesi, banka kartı, ödeme uygulaması veya kripto para birimi aracılığıyla para yatırmak mümkündür.