Ticaret Yazılımına Şarkı Söyleyin

Basitlik göz önünde bulundurularak tasarlanmış, ancak deneyimli tüccarlar için yeterince güçlü olan ticaret yazılımını deneyimleyin. Pocket Option, bilgisayarınızın veya cep telefonunuzun rahatlığından küresel pazarlarda para kazanmanıza olanak tanır.

Platform, Uluslararası Finansal Piyasa İlişkileri Düzenleme Merkezi (IFMRRC) tarafından düzenlenmektedir ve bu da onu ticaret için güvenli bir yer haline getirmektedir. Ayrıca, risk yönetimi için fonlarınızı korumanıza ve karı en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan çeşitli araçlar sağlar.

Finansal piyasalarda işlem yapmak için en çağdaş ve rafine Platforma hoş geldiniz

Para kazanmak için yeni bir yol mu arıyorsunuz? Ticaret, mevcut en iyi seçeneklerden biridir. Portföyünüzü genişletmenize, ekstra nakit akışı kazanmanıza ve yaşam kalitenizi artırmanıza yardımcı olabilir. Bununla birlikte, gereksinimlerinize göre uyarlanmış gerekli tüm araç ve kaynaklara sahip deneyimli bir komisyoncu seçmeniz çok önemlidir.

İdeal platformlar, başlamanız için sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve çoklu varlık seçenekleri gibi kapsamlı bir araç yelpazesi sunar. Ayrıca, yararlı eğitim materyalleri, etkileyici bir müşteri destek sistemi ve ticaret deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış son teknoloji özellikler sunarlar.

Yeni başlayanlar, gerçek parayı riske atmadan teknikleri ve stratejileri denemelerine olanak tanıyan bir deneme hesabından yararlanmakla iyi ederler. Ayrıca, hangi özelliklerin en yararlı olduğu ve hangilerinin olmadığı konusunda fikir verir.

Bir platform seçerken, piyasa modelleri hakkında değerli bilgiler sunabilecek grafikler ve çizim araçları gibi daha karmaşık araçlarından bazılarını da keşfetmek isteyebilirsiniz. Ayrıca, ideal bir platform daha fazla kolaylık için özelleştirilebilir uyarılar ve izleme listeleri gibi özellikler sunmalıdır.

Özellikle evden veya hareket halindeyken çalışan aktif bir tüccarsanız, internet bağlantısının olduğu her yerde işlemlerinize erişmenizi sağlayan bir mobil uygulamaya sahip olmak çok önemlidir.

Üst düzey bir yatırım platformu, sezgisel bir mobil uygulamadan gelişmiş grafik ve analiz özelliklerine kadar size avantaj sağlayacak bir dizi özellik sunmalıdır. Bazı durumlarda yazılım, bireysel kriterlerinize göre hangi varlıklara yatırım yapacağınızı bile önerebilir - bilgili yatırımcılar için her şey dahil bir çözüm sağlar.

Ücretsiz hesabınızı oluşturun

Sadece birkaç dakika içinde Pocket Option ile kendi hesabınızı oluşturun. Gerekli olan tek şey geçerli bir e-posta adresi ve şifredir ve tamamlandıktan sonra anında işlem yapmaya başlayabilirsiniz!

Pocket Option mükemmel müşteri yorumları ve güvenli para yatırma ve çekme sistemleri ile güvenilir bir ticaret platformudur. Ayrıca diğer brokerlerde bulunmayan birçok benzersiz özellik sunarlar. Ayrıca, mobil uygulamaları hareket halindeyken rahat işlem yapılmasına olanak tanır.

Bir hesaba kaydolmak, çeşitli hesap türleri arasından seçim yapmanızı sağlar. Her biri sosyal ticaret, ödüller ve çok sayıda açık işlem gibi farklı avantajlar sunar. Ayrıca, minimum para yatırma gereksinimi her hesap türü için değişir.

Pocket Option hesabınızda bir e-posta veya Facebook hesabıyla oturum açmak, hem fonlarınızın hem de işlem geçmişinizin kolaylıkla yönetilmesini sağlar. Şifrenizi unutursanız, yeni bir şifre talep etmek çok kolay!

Pocket Option 'un bir başka büyük avantajı da para yatırma ve çekme işlemlerinden komisyon almamasıdır, bu nedenle hiçbir zaman gizli maliyet yoktur. Ayrıca, piyasayı izlerken, Pocket Option işler hareket ettiğinde görüntüler ve sinyaller ve göstergeler sağlar, böylece alım satımlarınızın maksimum kar elde etmesini sağlayabilirsiniz.

Herhangi bir para riske atmadan ticaret pratiği yapabileceğiniz ücretsiz bir demo hesabı ile ticarete başlayın. Bu size platformun nasıl çalıştığını keşfetme ve yatırımlarınızı nasıl en üst düzeye çıkaracağınızı öğrenme fırsatı verir. Ayrıca, belirli demo hesaplarıyla ticaret yapmak için 10.000 $ sanal nakit bile alabilirsiniz - herkesin hemen ticarete başlaması için yeterli!

Ayrıca, minimum para çekme tutarı minimum para yatırma tutarından çok daha düşüktür - yani istediğiniz sıklıkta para çekebilirsiniz. Ancak, paranızı başka bir yere transfer etmeye karar verirseniz bazı bankaların para birimi dönüştürme ücreti alabileceğini unutmayın.

Mevcut tüm ticareti kullanmaya başlayın

Pocket Option uygulaması, para birimleri, hisse senetleri ve emtialar gibi çok çeşitli varlıklarla işlem yapmanıza olanak tanır. Ayrıca, daha bilinçli kararlar verebilmeniz için eğitim materyalleri ve canlı çevrimiçi eğitim sağlar. Ayrıca, platform bir demo hesabı da sağlar, böylece gerçek bir hesaba yatırım yapmadan önce ticaret becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Pocket Option'in gelişmiş analitik özellikleri, yatırımcıların grafikler, çizim araçları ve göstergelerle piyasanın kontrolünü ele geçirmelerine olanak tanır. Bu araçlar, mevcut koşulları izlemelerine ve fiyatların ne zaman yükselebileceği veya düşebileceği konusunda bilinçli tahminler yapmalarına olanak tanır. Ayrıca, daha da derin bir içgörü için dünyanın dört bir yanından haberler ekleyebilirsiniz.

Sosyal ticaret, diğer yatırımcıların performanslarını izlemenize ve stratejilerini karşılaştırmanıza olanak tanıyan bir başka kullanışlı özelliktir. Bu, onların uzmanlıklarından bir şeyler öğrenmenize ve maliyetli hatalar yapmaktan kaçınmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, ödüllü yarışmalara katılmak, ticareti daha da keyifli hale getirmenin keyifli bir yoludur!

Hesabınızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, müşteri destek ekibine 7/24 erişebilirsiniz. Sorgulara hızlı ve nazik yanıtlarla telefon, e-posta ve canlı sohbet desteği sunarlar.

Pocket Option ticaret sahnesinde nispeten yeni bir şirkettir ve müşterilerine birden fazla para birimi endüstrisinde potansiyel olarak karı artırmak için çeşitli araçlar sağlar. Lisanslı ve saygın bir şirkettir ve kadrosunda birkaç BT ve Fintech uzmanı bulunmaktadır.

İkili opsiyon piyasasında %218'e kadar ulaşabilen yüksek ödülleriyle de ünlüdürler. Bu, başarılı bir yüksek / düşük işlemden elde edilen ortalama kazancın iki katından fazladır.

Aslında, diğer iyi bilinen opsiyon brokerlerinin ödemelerinden çok daha yüksektir. Bir komisyoncu seçerken bu dikkate alınmalıdır.

Pocket Option haftalık yarışmalar ve arkadaşlarını veya aile üyelerini onlarla ticaret yapmaya yönlendiren tüccarlar için oldukça karlı olabilecek bir tavsiye bonusu sunar. Ayrıca, ortaklık programı, ortaklara ticaret ortaklarından elde edilen karlar üzerinden cömert bir% 80 komisyon verir - uzun süredir tüccarlara ek gelir fırsatları sağlarken, yeni gelenler müşteri hizmetleri mükemmelliği ile bilinen yerleşik bir komisyoncu ile ticaret deneyimi yaşarlar.

Sosyal ticaret

Sosyal yatırım, daha az deneyimli yatırımcıların daha başarılı yatırımcıların bilgi ve uzmanlıklarından faydalanmasının yanı sıra çeşitli finansal piyasalara ve mevcut ürünlere erişmesini sağlayan bir yatırım seçeneğidir. Yeni gelenlere kendi sermayelerinden çok fazla yatırım yapmalarına gerek kalmadan başlama fırsatı sunar, ancak yatırımcıların bu yatırım biçimiyle ilgili riskleri anlamaları çok önemlidir.

Bir sosyal ticaret platformu ararken, kontrol etmeniz gereken ilk şeylerden biri, her zaman ticaret sunup sunmadığıdır. Bazı brokerler yalnızca mesai saatleri dışında çalışır ve bu da sizin için uygun olanı bulmayı zorlaştırır. Ayrıca, komisyoncunun çeşitli pazarlara erişim sağladığını doğrulamak için varlık listesini kontrol edin.

Bir sosyal ticaret komisyoncusu seçerken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli husus da sundukları sinyallerin kalitesidir. Güvenilir bir ticaret yazılımı, yüksek kaliteli sinyaller üretmek ve bunları doğrudan platformda sunmak için çok sayıda seçenek sunmalıdır, böylece bunları piyasa hareketlerini doğru bir şekilde tahmin etmek ve para kayıplarını önlemek için kullanabilirsiniz.

Sosyal ticaret brokerleri, tüccarların karlılığı ve aldıkları risk hakkında da fikir verebilir. Bu, belirli bir tüccarı takip etmenin faydalı olup olmadığını ve portföylerine ne düzeyde risk tahsis edileceğini belirlemeye yardımcı olur.

Risk geleneksel ticarete kıyasla daha yüksek olabileceğinden, portföyünüzün ne kadarını sosyal ticarete ayıracağınıza karar vermek akıllıca olacaktır. En fazla %5 olmak üzere daha küçük bir pay ayırmak akıllıca olabilir.

Sosyal ticaret, yeni başlayanların daha deneyimli yatırımcılardan, özellikle de piyasanın belirli alanlarında uzmanlaşmış yatırımcılardan bir şeyler öğrenmesi için paha biçilmez bir fırsattır. Ayrıca orta düzey yatırımcılara stratejilerini geliştirme ve iyileştirme fırsatı verir. Ayrıca, yatırımcıların bir yandan ticaretten gelir elde ederken bir yandan da bilgilerini paylaşmalarına olanak tanır.